Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Soodus

Käsitsi maalitud kukega plekist kastekann

Mõõdud: 30 x 11 x 16 cm
Materjal: plekk


Hooldus: pesta sooja seebi veega


Need rõõmsavärvlised plekist kastekannud on valmistatud Indias Moradabadis. Pildid on maailtud käsitsi. Nende omapäraste ja natuke totakate kukekestega kastekannude meistritel sai küllalt sellest, et võõrad kasutavad enda huvides ära India käsitöölisi ning nende valmistatud käsitööd. Nad pakuvad tööd ja regulaarset sissetulekut u 300-le inimesele ja julgustavad kohalikke käsitöölisi alustama oma enda äriga.Enamus töölisi on naised, kellel on võimaldatud töötada kodus, et nad saaksid hoolitseda samal ajal ka oma majapidamise eest. Kui töötajad on saavutanud piisava iseseisvuse, et omal käel hakkama saada, leitakse uued inimesed, keda asutakse toetama. Nii laienetakse pidevalt kaasates järjest rohkem käsitööliste peresid. WFTO liige.

Saadavus: Laos

Tavahind: 14,39 €

Soodus Hind 9,99 €

* Kohustuslikud väljad

Üle 50€ ostude puhul on pakiautomaadist pakiautomaati tarnimine tasuta. Read more...

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust infotelefonil +372 58867878 või kirjutades e-postiaadressil info@neilnurk.ee

14 päevane tagastamisõigus

Meie pakutav kaup on toodetud järgides õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Toote kirjeldus

Detailid

Valmistatud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Meestele ja naistele on tagatud võrdne töötasu, haigusrahad, puhkusetasud, vabad päevad riiklike pühade ajal, samuti tasustatud puhkepausid töö ajal. Töötajate vanuse alampiir on 18 eluaastat.

Kuna tegemist on käsitööga, siis on iga ese unikaalne ja seetõttu võib esineda sarnastel toodetel värvi, kuju või muid erisusi.

Kommentaarid

Andke oma kommentaar

You're reviewing: Käsitsi maalitud kukega plekist kastekann