Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Käsitsi maalitud roostevabast terasest "tiffin"

Mõõdud: 23 cm kõrgus, 16 cm läbimõõt
Materjal: roostevaba teras


Sõna "tiffin" pärineb ajast, kui India oli veel Briti koloonia, eesti keeles võiks see olla ehk kolmekordne einekarp. India linnas Mumbais toimetatakse iga päev tuhendeid sellistesse anumatesse pakendatud lõunasööke töötavatele meestele või siis koolidesse lastele. See on erakordne kuidas tuhanded lõunasöögid jõuavad õigeks ajaks "Tiffin Wallahite" vahendusel sihtkohtadesse,


Rõõmsavärvilistele roostevabast terasest einekarpidele on maalinud mustrid peale käsitöölised Kashmirist. Komplektis on kolm erineva suurusega anumat, kuhu saab panna näiteks riisi, kastet ja salatit. Sobilikud nii piknikule toidu kaasa võtmiseks, kui ka terassil toidu serveerimiseks.


Sobivad toiduainetele.


Hooldus: Pesta ainult käsitsi!

Saadavus: Laost otsas

49,99 €

Üle 50€ ostude puhul on pakiautomaadist pakiautomaati tarnimine tasuta. Read more...

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust infotelefonil +372 58867878 või kirjutades e-postiaadressil info@neilnurk.ee

14 päevane tagastamisõigus

Meie pakutav kaup on toodetud järgides õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Toote kirjeldus

Detailid

Valmistatud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Meestele ja naistele on tagatud võrdne töötasu, haigusrahad, puhkusetasud, vabad päevad riiklike pühade ajal, samuti tasustatud puhkepausid töö ajal. Töötajate vanuse alampiir on 18 eluaastat.

Kuna tegemist on käsitööga, siis on iga ese unikaalne ja seetõttu võib esineda sarnastel toodetel värvi, kuju või muid erisusi.

Kommentaarid

Andke oma kommentaar

You're reviewing: Käsitsi maalitud roostevabast terasest "tiffin"