Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Käsitsi valmistatud köögiriiul koos maitseaine purkide ja sahtlikestega

Mõõdud: 37 x 12 x 46 cm
Materjal: mango puu, keraamilised purgid ja sahtlikesed
Hooldus: Märjaks saades pühkida kiiresti kuiva lapiga. Aegajalt puhastada ja poleerida puiduvahaga. Keraamilisi detaile pesta käsitsi sooja seebi veega. Keraamilised osad sobivad toiduainetele. Mitte kasutada silikooni sisaldavaid pihustatavaid puhastus vahendeid.

See köögiriiul on valmistatud käsitsi Indias ühe perefirma poolt, kes tagavad oma töötajatele head töötingimused ja sotsiaalsed tagatised, kaasa arvatud pension ja tervisekindlustus. Omab ISO 9001 sertifikaati. Riiul, millel on viis keraamilist maitseaine purki, viis maitseaine sahtlikest, viis konksu ja tualettpaberi rulli hoidik, on valmistatud mangopuust. Keraamilised osad on käsitsi maalitud ja põletamisel on kasutatud traditsioonilist kraamika põletamise tehnoloogiat.

Saadavus: Laos

139,99 €

Üle 50€ ostude puhul on pakiautomaadist pakiautomaati tarnimine tasuta. Read more...

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust infotelefonil +372 58867878 või kirjutades e-postiaadressil info@neilnurk.ee

14 päevane tagastamisõigus

Meie pakutav kaup on toodetud järgides õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Toote kirjeldus

Detailid

Valmistatud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Meestele ja naistele on tagatud võrdne töötasu, haigusrahad, puhkusetasud, vabad päevad riiklike pühade ajal, samuti tasustatud puhkepausid töö ajal. Töötajate vanuse alampiir on 18 eluaastat.

Kuna tegemist on käsitööga, siis on iga ese unikaalne ja seetõttu võib esineda sarnastel toodetel värvi, kuju või muid erisusi.

 

Kommentaarid

Andke oma kommentaar

You're reviewing: Käsitsi valmistatud köögiriiul koos maitseaine purkide ja sahtlikestega