Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Maksevõimalused

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige panga lingile, mis suunab Teid Swedbanki või Nordea internatipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele Nelinurk.ee-st ostetud toodete eest. Kinnitage maksekorraldus või tühistage ja tehke vajalikud muudatused. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest meie e-poodi.

Pangaülekandega

Teine võimalus on tasumine ettemaksuarve alusel. Kui Te ei ole eelmainitud pankade klient või mingil muul põhjusel ei soovi pangalinki kasutada siis võimaldame Teil tasuda ostu eest ettemaksuarve alusel. Valige makseviis "Tasun pangaülekandega" ja Teid suunatakse lingile, millel klikkides saate vaadata või printida ettemaksuarve. Sama arve saadetakse Teie e-posti aadressile. Kauba eest tuleb tasuda Vitriin OÜ arvele Swedbank, IBAN EE232200221058015143 või Nordea Bank AB Eesti filiaal, IBAN EE641700017003564060. Tellimust hakkame käsitlema niipea kui tellimuse eest on tasutud. Juhul kui makse ei jõua meieni 3 tööpäeva jooksul, peame kahjuks tellimuse tühistama, kuid ootame Teid alati tagasi!

Krediitkaardiga

Kolmas võimalus on maksta krediitkaardiga. Makse sooritamiseks tuleb ära täita kõik lahtrid ja kontrollida kindlasti kõik üle, et vältida vigu.

  1. Veenduge, et olete sisestanud oma õige krediitkaardi numbri, mille leiate krediitkaardi esiküljelt. 
  2. Lisage kaardi kehtivusaeg. See on kujul (kuu)/(aasta). 
  3. Lisage Security code-i (CVV, CVC), mille leiate oma krediitkaardi tagaküljelt. See on tavaliselt 3-kohaline number.  
  4. Maksmisel pange kindlasti oma õige ees – ja perekonnanimi. Vastasel juhul ei lähe Teie makse läbi, sest nimi ankeedis ja krediitkaardil peavad ühtima. 
  5. Vajutage nuppu "Autoriseeri". Rahasumma broneeritakse krediitkaardilt kohe peale makse tegemist. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest meie e-poodi. Edukast tellimuse esitamisest teavitame Teid e-kirjaga.

Enne krediitkaardiga maksmist veenduge, et olete liitunud turvaliste internetiostude programmiga. Saate seda teha oma panga internetipangas.