Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Taaskasutatud alumiiniumist kauss

Mõõdud: 15 x 12.5 cm
Materjal: taaskasutatud alumiinium
Hooldamine: Pesta käsitsi sooja seebi veega, mitte nõdepesumasinas.


Ainulaadsed ja dekoratiivsed käsitöönõud, mis on valmistatud taaskasutatud alumiiniumist. Üks väike perefirma Põhja Indias on tulnud geniaalsele ideele anda tühjadele plekkpurkidele uus särav elu - kokku kogutud purgid on ümbertöödeldud ja tulemuseks on midagi sellist, mis ainuüksi ei paku oma erksavärvilisusega silmailu, vaid omab ka praktilist väärtust, sest need nõud sobivad toidu serveerimiseks. Lisaks sellele, et tegemist on erakordselt kauni sisustuselemendiga, on tegemist ka väga keskkonnasõbraliku asjaga, sest taaskasutatud alumiiniumi kasutamisel eraldub 90% vähem süsihappegaasi võrreldes tootmisega uuest alumiiniumist. Valikus on kolme erinevat värvitooni lootsikukujulist kaussi, mis on viimistletud erakordselt mõnusate soojade värvidega. Kausikesed sobivad suurepäraselt jäätise, puuviljasalati või muu magustoidu serveerimiseks.


Taaskasutus

Saadavus: Laos

10,79 €

* Kohustuslikud väljad

Üle 50€ ostude puhul on pakiautomaadist pakiautomaati tarnimine tasuta. Read more...

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust infotelefonil +372 58867878 või kirjutades e-postiaadressil info@neilnurk.ee

14 päevane tagastamisõigus

Meie pakutav kaup on toodetud järgides õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Toote kirjeldus

Detailid

Valmistatud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Meestele ja naistele on tagatud võrdne töötasu, haigusrahad, puhkusetasud, vabad päevad riiklike pühade ajal, samuti tasustatud puhkepausid töö ajal. Töötajate vanuse alampiir on 18 eluaastat.

Kuna tegemist on käsitööga, siis on iga ese unikaalne ja seetõttu võib esineda sarnastel toodetel värvi, kuju või muid erisusi.

Kommentaarid

Andke oma kommentaar

You're reviewing: Taaskasutatud alumiiniumist kauss