Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Transport ja tarnetingimused

NB! Alates 50 eurosest ostust on saatmine Post24 ja SmartPosti pakiautomaadiga tasuta!

Kohaletoimetamise aeg

Laos olev kaup edastatakse alates ostu eest tasumise hetkest 1 tööpäeva jooksul transporditeenuse osutajale.

Pakume 3 erinevat transpordi varianti:

 • Tulen ise järgi 
  Kaubad väljastatakse Nelinurk.ee laost, aadressil Korgi 13 Tallinn 10112. Avatud E-R 09:00-17:30. Eelnevalt telefoni teel aeg kokkuleppida. Teenus tasuta;
 • SmartPost pakiautomaati (www.smartpost.ee). Teenuse hind 3.00 €;
 • Post24 pakiautomaati (www.post24.ee). Teenuse hind 3.00 €.

Tarnetingimused

 1. Peale lepingu jõustumist toimetatakse kaubad tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele.
 2. Üle 50 eurose ostu korral on saatmine Post24 ja SmartPosti pakiautomaadiga tasuta.
 3. Juhul kui Nelinurk.ee ei suuda kaupasid tarnida eelnevalt lubatud ajal Nelinurk.ee-st mitte olenevatel põhjustel (toode on ajutiselt laost otsas, hilineb tarnija põhjusel) informeerib Nelinurk.ee klienti esimesel võimalusel e-kirja või telefoni teel 3 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest ning edastab uue tarneaja. Juhul kui klient ei ole enam tootest huvitatud on tal õigus tellimusest taganeda ning Nelinurk.ee tagastab tasutud summa koos transpordi maksumusega.
 4. Saadetis toimetatakseTeie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.
 5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Nelinurk.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
 6. Saadetise kätte saamisel veenduge koheselt, et kaup ei oleks rikutud. Vigastuste ilmnemisel tuleb need koheselt fikseerida ja Nelinurk.ee-le e-posti aadressil info@nelinurk.ee teada anda.

14-päevane tagastusõigus

Kui Te ei ole ostetud kaubaga 100% rahul, siis on Teil võimalus see 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada (VÕS § 56), kaup peab olema originaalpakendis ja mitte kasutatud.