Helistage +372 58867878

Tere tulemast Nelinurka!

Looduslik lõhnastatud votiivküünal Sweet Dreams

Mõõdud: 4,5x4 cm
Materjal: palmivaha ja eeterlikud õlid
Põlemise aeg: u 16-18 h

Eeterlikud õlid: lavendel, Neroli, apelsin

Soovitus: asetada küünal põlemisel selleks ettenähtud votiivküünla klaasi, see tagab ohutuse ja pikendab küünla põlemisaega.

Hoiatus! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse.


Saadavus: Laos

2,00 €

Üle 50€ ostude puhul on pakiautomaadist pakiautomaati tarnimine tasuta. Read more...

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust infotelefonil +372 58867878 või kirjutades e-postiaadressil info@neilnurk.ee

14 päevane tagastamisõigus

Meie pakutav kaup on toodetud järgides õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Toote kirjeldus

Detailid

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. See on "Certified sustainable palm oil" märgiga palmiõli, mille tootmisel on järgitud rangeid kriteeriume, mis on seotud heade sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonna alaste heade tavade järgimisega. Toode on valmistatud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised. Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Kommentaarid

Andke oma kommentaar

You're reviewing: Looduslik lõhnastatud votiivküünal Sweet Dreams